Vaisinė pasta Fohow MEIGUI

Fohow korporacija atliko tyrimus ir parengė gamybai vaisinę pastą „Meigui" (originalus pavadinimas - rožės oligosacharidai). Oligosacharidai - tai nauji cukrūs, turintys reikšmės  žarnyno mikrofloros atstatymui. Produkto sudėtyje yra rožės žiedų ekstraktas, stachiozė, oligoksilozė ir kt. Pasta yra malonaus skonio, pastebimas greitas ir akivaizdus veikimo efektyvumas. Galima vartoti mitybai kaip cukraus pakaitalą. Galimas reguliarus vartojimas.

Stachiozė - tai tetrozė, kurios struktūra: fruktozė - gliukozė - galaktozė. Priklauso sunkiai pasisavinamiems cukrums. Vartojama su maistu, ji patenka tiesiai į virškinamąjį traktą ir maitina bifidobakterijas bei kitą naudingą mikroflorą.

Oligoksilozė, oligosacharidai padeda palaikyti  žarnyno funkciją, kai vartojami antibiotikai, palaiko kepenų apsaugos funkciją, padeda,  kai padidėja cholesterolio kiekis kraujyje, padeda skatinti organizme vitaminų gamybą ir kt..

Rožės žiedų ekstraktas. Senovės gydytojai labai vertino rožes. Senasis traktatas „Kinijos visuotinė farmakopėja" tvirtina, kad rožė „gali sutvarkyti gyvybinę energiją, gali pašalinti neigiamas emocijas, palaiko moters lytinę funkciją“.

Vaisinės pastos „Meigui" sudedamųjų dalių veikimas

• Papildo žarnyną gerosiomis bakterijomis.
• Palaiko žarnyno funkciją.
• Padeda, kai užkietėja arba laisvi viduriai.
• Palaiko žarnyno funkciją, kai vartojami antibiotikai, cheminiai vaistai.
• Palaiko imuninę sistemą.
• Padeda, kai senėja oda.
• Padeda palaikyti odos stangrumą, lygią ir elastingą odą.

Vaisinė pasta „Meigui" be apribojimų tinka visoms žmonių grupėms.

Nereikia laikyti šaldytuve, tai patogu kelionėje. Labai malonus, saldus skonis.

Pakuotėje (120 g.)

Vartojimas: po arbatinį arba desertinį šaukštą 2 kartus per dieną.